• Destek: +90216 317 1819
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Uygulamalarımız

Uygulamalarımız

Villa Girişi ve Otopark Taş Halı Zemin Kaplama Projemizde villa giriş ve otopark alan zemin kaplaması olarak renkli kuvars taş halı zemin kaplama tercih edilmiştir. Uygulama sistemi araç trafiğine uygun olarak imal edilmiştir. Projeye mimari çizim renklerine uyumlu Quartz taşları seçilerek uygulama tamamlandı.

Otel Girişi Taş Halı Zemin Kaplama Otel girişi renkli kuvars taş halı uygulaması yapıldı. Projede 2 renk tercih yapıldı. Montenegro(Koyu Gri) ve Tokyo( Kırmızı Ton)

Havuz Kenarı Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Projemizde havuz kenarları zemin kaplama olarak Aquazemin kuvars taş halı uygulaması tercih edilmiştir. Uygulama havuz kenarlarında yüksek performans gösterir. Projemizde gri renkte kuvars taş halı renki seçildi. Havuz kenarlarında klorlu su, vb kimyasallara karşı dirençlidir. Kayma riski az olan bu uygulamda yekpare olarak yapılır.

Sneaks Up Mağaza Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Projemizde Sneaks Up mağaza zemin kaplama kuvars taş halı zemin kaplama yapıldı. Uygulama alanında özel mimari olarak hazırlanan çizim ile uygulama renkleri tercih edildi. Projenin birebir aynısı yapılarak uygulama tamamlandır. Taş halı iç mekanda kolay temizlik sağlayan, ergonomik, her tasarıma uygun bir zemin kaplama ürünüdür.

Cafe Zemin Kaplama Kuvars Taş Halı Projemizde cafe zemini uygulaması yapıldı. Yüksek yaya trafiğine uygun olan taş halı temizliği kolay yekpare bir uygulamadır. Uygulama yapılan alanda masa sandalye kullanımına uygur bir kaplama türüdür taş halı. Projemizde gri renkte kuvars taş halı tercih edilmiştir.

Villa Giriş ve Garaj Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Bu projede özel tasarım kuvars taş halı zemin kaplama yapıldı. Projeye özgü mimari bir çizim ile uygulama yapılan villaya farklı bir aura katmayı hedefledik. 2 renk tercih edilen projemizde gri ve kırmızı olarak uygulama tamamlandı.

Oto Galeri Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Oto galeri projemizde gri kuvars taş halı uygulaması yapıldı. Aquazemin taş halı uygulaması araç trafiğine uygun bir zemin kaplamadır. Lastik izi yapmaz. Yüksek performanslı. Aşınma yapmaz.

Yürüyüş Yolu Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Projemizde özel bir çiftlik evi yürüyüş yolları zemin kaplamaları yapıldı. Projede sadelik ön planda yer alıyor. Bu sebeple tek renk kuvars taş halı tercih edildi.

Havuz Kenarı Renkli Kuvars Taş Halı Projemizde havuz kenarı renkli kuvars taş halı zemin kaplama yapıldı. 2 renk tercih edildi. Gri renk ve mavi renk. Havuz kenarlarında yüksek performans gösteren bir kaplamadır taş halı.

Enerjisa Ofis Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Enerjisa merkez ofis zemin kaplama yürüyüş yolu kuvars taş halı uygulaması yapıldı. Projede özel olarak hazırlanan desen, yazı çalışmaları projeye uygun olarak yapılarak tamamlandı.

Havuz Kenarı Renkli Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Projemizde havuz kenarı uygulaması yapılmıştır. Projeye özel 5 farklı renkli kuvars taş halı tercih edildi. Özel olarak motif uygulamaları yapıldı.

Oto Galeri Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Projemizde oto galeri zemin kaplama olarak Kuvars taş halı zemin kaplama tercih edildi. Kuvars taş halı araç çıkan mekanlarda sorunsuz kullanım ortaya koyuyor. Projemizde sadelik için tek renk gri kuvars taş seçildi.

Plaza Giriş-Otopark Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Plaza projemizde giriş ve otopark kısımlarında kuvars taş halı zemin kaplama imalatı yapıldı. Uygulamada 2 tonda gri renkte kuvars taş halı seçildi. Projemizde özel motif uygılamasıda yapılarak projeye ahenk katarak mekana uyum sağlandı.

Double Tree By Hilton Urfa Otel Ortak Alan Taş Halı Otel projemizde otel ortak alanları taş halı zemin kaplama yapılmıştır. Kuvars taş halı zemin kaplama yüksek derecedeki konumlarda sorunsuz olarak kullanılır. Projede sadelik tercih edilmiştir. Gri renkte kuvars taş seçildi.

Muscar Oto Galeri Taş Halı Zemin Kaplama Muscar oto galeri projemizde sadelik tercih edildi.Tek renk seçimi ile uygulama yapıldı.Kuvars taş halı zemin kaplama araç trafiğinde yüksek performans gösterir. Aşınma yapmaz. Solmaz.Uzun ömürlü olarak kullanım sağlar.

Ofis Zemin Kaplama Bu projemizde ofis Taş Halı zemin kaplama uygulaması yapılmıştır. Projede 3 farklı Kuvars taş renk seçimi yapıldı. Ayrıca projede özel desen ve logo çalışması yapılarak uygulama tamamlandı.

Çetaş Otomotiv Otopark Renkli Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Bu projede Çetaş İzmir plaza dış mekan renkli kuvars taş halı zemin kaplaması yapılmıştır. Uygulamada Kopenhag(mavi) renk seçilmiştir. Taş halı uygulamasında ayrıda araç araları çizgileride beyaz renkte taş seçilerek projenin doğal görüntüsü sağlanmıştır.

Havuz Kenarı Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama Projemizde havuz kenarı uygulaması yapılmıştır. Renk olarak gri renk kuvars taş halı seçildi.

Villa Giriş ve Garaj Zemin Kaplama Bu projemizde villa girişi ve garaj kısımlarında uygulama yapıldı. Projede özel desen çizim yapılarak aplikasyon gerçekleşti. Kuvars taş halı zemin kaplama renkleri olarak 3 renk gri tonlarında seçildi. Özel olarak bu projede pusula imalatı yapılarak tamamlandı. Taş halı zemin kaplama araç trafiğine uygun olarak kullanıma açıktır. Dış hava koşullarında … Continue reading Villa Giriş Taş Halı

Enerjisa Üretim Ataşehir Ofis Scotter Yolu zemin kaplama olarak Aquazemin taş halı tercih edilmiştir. Özel olarak hazırlanan projede renk uyumları göz önünde bulundurularak gri-kırmızı renkler kullanılmıştır.