• Destek: +90216 317 1819
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Oto Galari Zemin Kaplama

taş halı zemin kaplama

Oto galeri zemin kaplama içi kullanılan son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan yeni ürün KUVARS TAŞ HALI yakından inceleyelim. Estetik görüntüsü ile mekanlara farklılık, yüksek dayanımı ilede araç trafiğinde yüksek performans sağlayan bir uygulama taş halı.

Oto galerinde ortam ambiyansı çok önemli bir noktadır. Bu sebeple araçların hem kendini göstermesi, hemde performans olarak kaliteli bir zeminde hareket etmesi önemlidir.

LASTİK İZİ YAPMAZ

Taş halı zemin kaplama araç trafiği esnasında araçların yüksek manevra ile park edilmekte. Buda zeminde ciddi bir sürtünme oluşturuyor. Bu sebeple zeminde lastik izleri oluşur. Bu sorunu ortadan kaldırmak için taş halı en performanslı ürün.

YÜKSEK PERFORMAN

Oto galeri zeminlerinde yoğun araba trafiği oluşuyor. Hem ciddi bir sürtünme hemde tonaj olarak yüksek ağırlığa maruz kalıyor. Bu sebeple zeminlerin yüksek performanslı olması önem kazanıyor. Taş halı zemin kaplama bu sorunların üstesinden gelerek kullanıcılara yüksek performans sağlıyor.

GENİŞ RENK SEÇENEĞİ

Oto galeri zemin kaplama türlerinde kullanılan taş halı için en güzel özelliğinden biride geniş renk seçeneğinin olmasıdır. Projenin renk uyumuna göre renk seçimi mükemmel özellikleri arasında yerini alıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*