• Destek: +90216 317 1819
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Ofis Zemin Kaplama

Ofis zemin kaplama uygulamalarında günümüzde birçok zemin kaplama malzemesi karşımıza çıkıyor. Seramik, granit, fayans, parke, halı gibi ürünlerin yanı sıra daha farklı bir konsept isteyen kişilerin karşısına çıkan yeni ürün adı kuvars taş halı.

Sürekli yenilenen, farklı konseptler ile farklı ofisler, hayal gücünü zorlayan tasarımlar ile hayatımıza giren yeni ürünlerde oluyor. Bunların başında artık adından sıkça adını duyduğumuz taş halı. Alanlarda tamamlayıcı bir görüntü sağlayan taş halı zemin kaplama, sınırsız uygulama çeşitliği ile kullanıcılara epeyce güzel tasarımları tamamlıyor.

KUVARS TAŞININ FAYDALARI

Bu zemin kaplamanın en önemli ve can alıcı  kısmı ise kuvars taşının faydası. Kuvars taşı fiziksel ve kimyasal özellikleri sebebiyle insanların ruhsal sağlığına en faydalı ve enerji verici taşlardır. Özellikle iç mekan kullanımları için değerli taş sınıfına giren kuvars taşı tercih sebebi oluyor.

  • Beyin fonksiyonlarını uyararak, duygusal dengeyi sağlar.
  • Zihinsen formları düzenler.
  • Pozitif enerji depolar ve kuvvetlendirerek ortama yayar.
  • Bedeni zinde tutar, güç ve canlılık verir.
  • Göz hastalıklarına karşı olumlu etkileri vardır.
  • Bulunduğu ortamdaki negatif enerjiyi üzerinden toplayarak çevreye pozitif enerji yayan özelliktedir.

YERDEN ISITMA İÇİN MÜKEMMEL PERFORMANS

Ofis zemin kaplama’ları için Kuvars taş halı zemin kaplama iç mekanlarda özellikle yerden ısıtmalı mekanlarda mükemmel sonuç göstermektedir. Sebebi ise kuvars taşı yapısı gereği ani değişimlere karşı hızlı direnç gösterir. Bu sayede alttan aldığı ısıyı çok hızlı şekilde ve en önemlisi homojen olarak üst tarafa yansıtarak hızlı sıcaklık sağlar.

YEKPARE

Ofis zemin kaplamalarında karşımıza çıkan taş halı’nın en güzel özelliği yekpare olmasıdır. Mekanlarda derz görüntüsü istemeyen kişiler için mükemmel bir sonuç çıkarıyor. Tek parça olarak yapılan bu uygulama sayesinde asimetrik alanlarda son finiş kısımlarında artık parça zemin kaplama görmeyecekler.

Aquazemin taş halı zemin kaplama

GENİŞ RENK SEÇİMİ

Taş halı zemin kaplama’da en öne çıkan özelliklerinden biride geniş renk seçeneği olması. Bu özelliği sayesinde projelerdeki konsept renk seçimi daha kolay olmakla birlikte, tamamlayıcı bir ürün oluyor. Renç çeşitlerimize renkler sayfamızdan kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Sizde daha çok bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*