• Destek: +90216 317 1819
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Havuz Kenarı Taş Halı

Havuz kenarı için uygulama yapılan zemin kaplama uygulamarında bir çok farklı ürünler karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan bu zemin kaplama yeni bir ürün olan kuvars taş halı ürünü hakkında detaylı bilgi paylaşalım. Özel konut projelerinde havuz kenarı dış mekanlarda farklı ürünler hayatımıza giriyor. Bunlardan biride taş halı. Özellikle sürekli su ve klor olan bu alanlarda dayalıklı ürün bulmak zor. Bulunsada uzun ömürlü olmaması veya sık sık bakım gerektiren (fayans, deck kaplama, mermer) gibi ürünler artık kullanıcılar için can sıkıcı durumdadır.

Bu adımda taş halı bir çok özelliği ile hem kullanıcılara rahat bir nefes aldırıyor, hemde görüntüsü itibati ile göze hoş gelen bir zemin kaplama ürünüdür.

HAVUZ KENARI TAŞ HALI UYGULAMASINDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

  • Yekpare
  • Kaymaz
  • Su ve klora karşı dayanıklı
  • %100 UV dayanımlı
  • Solmaz ve renk değiştirmez
  • Kolay bakım

gibi özellikleri ile taş halı yeni yüzyılın ürünü diyebiliriz. Bu uygulamada ayrıca sınırsız renk seçenekleri, desen motif çalışmalarında geniş uygulama sistemi olmasıda en güzel özelliklerinde bazılarıdır.
Havuz kenarlarında yapılan bu uygulama ile mekanlarda sadelik isteyenler için güzel çözümler ortaya koymaktadır.

havuz kenarı zemin kaplama

%100 UV DAYANIMLI

Havuz kanarı kaplamalarda en büyük sorunlardan biride UV dayanımdır. Bu konudada taş halı zemin kaplama bir adım öne çıkarak kullanıcılara rahat nefes aldırıyor. Aşırı sıcak olan bölgelerde dış mekandaki ürünlerde deformasyon en büyük sorun halinde. Sonuç olarak kaliteli bir çözüm arayanlar için bu ürün hem şık görüntüsü hemde hızlı uygulaması büyük avantaj.

KAYMAZ

Taş halı kaplama yüzey dokusu itibari ile düz bir yüzey gibi olmaması, hafif dokulu bir yapısı sayesinde çıplak ayakla yürüyüşlerde kayma riksinide minimum sevilere getirerir. Ayrıca kullanıcılara keyifli bir kullanım konforu sağlayarak memnuniyeti artırmaktadır.

Ayrıca dış mekanlarda taş halı için detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret ederek çok daha bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*