• Destek: +90216 317 1819
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Bahçe Zemin Kaplama

bahçe zemin kaplama-taş halı

Bahçe zemin kaplama çeşitlerinde bir çok kaplamalar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda hayatımıza giren ürün Aquazemin TAŞ HALI zemin kaplama. Her alanda kolay şekilde uygulanan bu uygulama ile hayatımızada kolaylık sağlıyor. Gelin birlikte taş halı zemin kaplama konusunda biraz bilgi sahibi olalım.

bahçe zemin kaplamaİnovatif

Son yıllarda karşımıza çıkan bu uygulama ile hayatımıza farklı dokunuşlarda sunuyor. Yekpare olarak yapılan taş halı, alanlarda ferahlık, genişlik, farklılıkları  ön planda tutuyor. Alanlarda çok derece güzel bir görüntüye kavuşturarak kullanıcılara keyifli alanlar ortaya çıkarıyor.

 

 

Hızlı Uygulama

Bahçe zemin kaplama ile kullanılan bu uygulamanın en öne çıkan özelliği hızlı uygulama olması. Bu sayede kullanıcılar alanlarında çok fazla tadilat işlemlerine girmeden günlük hayatlarına rahat bir şekilde devam etmektedir.

Sınırsız Renk Seçeneği

Bahçe zemin kaplamarından olan, kuvars taş halı zemin kaplamanın en güzel bir diğer özelliği ise sınırsız renk seçeneği olması. Uygulama yapılacak alanın renk uyumuna göre en doğru renk seçimi ile tamamlayıcı unsur oluyor. Renk çeşitlerimizi incelemek için RENKLERİMİZ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sadelik

Yaşam alanlarımızın en keyifli yerleri ekseriyetle bahçe bölümleri oluyor. Bu alanlarda peyzaj bölümlerinde zaten rengarenk çiçek, ağaç ve objeler oluyor.
Tamda tamamlayıcı unsur olarak bahçelerimizde sadelik için gerekli olan nokta bahçe zemin kaplamaları oluyor. Taş halı yapısı gereği sadeliği ön planda tutuyor.

bahçe zemin kaplama-02

Özel Tasarımlar

Bahçe zemin kaplama konusunda taş halı uygulamasında farklı, özel tasarımlar ile uygulama imkanı sağlıyor. Alanların tasarımsal bütünlüğünü bozmadan kişiye özel proje ile farklılık arayan kullanıcılara ayrıcalık sunuyor. İstenilen renk ve desen çalışması ile kişiye özgü uygulamalar kolay şekilde tamamlanıyor.

bahçe zemin kaplama-03 taş halı

Yekpare

Özellikle ev hanımlarının en büyük sorunu fayans, granit gibi kaplamalarda olan derz detayı. Sürekli kirlenen derz araları temizlik açısında sürekli uğraş ve zaman kaybı. Artık bahçe zemin kaplama derz temizliğine son. Yekpare olarak uygulanan bu uygulama sayesinde hem zamandan kazanıyor, hemde sürekli temizlik için çaba sarfetmiyor

Kolay Bakım

Uygulama kullacılara kolay bakım imkanıda sunuyor. Olası alt yapı sorunları sonucu oluşan hasarları hızlı ve kolay bir şekilde yapılması sağlıyor. Bu sayede alanlarda inşaat görüntüsü oluşmadan kullanıma tekrardan açılıyor.

Sizde farklılık için hemen hareket geçin. Bahçe zemin kaplama özelinde taş halı ile tanışmak için bizim ile irtibata geçiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*