• Destek: +90216 317 1819
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Stonart Zemin Kaplama Terrazzo Sert Zemin Kaplama

Uygulama Detayları:

  • Proje Adı Stonart Zemin Kaplama Terrazzo Sert Zemin Kaplama
  • Proje Yılı 2021

Stonart Zemin Kaplama Terrazzo Sert Zemin Kaplama

Türkiye’de bu uygulamayı İLK yapan firma olarak sektöre yön vermekteyiz. Sektöründe TAŞ HALI, STONE CARPET, TAŞ ZEMİN, SERT ZEMİN TERRAZZO diyede bilinen bu uygulamanın asıl ismi TAŞ HALI’dır. Aquazemin olarak ilk olarak hizmet vermeye başladığımız bu uygulama özellikle dış mekanlarda yüksek dayanıklılık ve dekoratiflik katmaktadır.

Stonart zemin kaplaması ve terrazzo sert zemin kaplaması, dayanıklı ve estetik açıdan çekici zeminler oluşturmak için kullanılan iki farklı zemin kaplama sistemidir.

  1. Stonart Zemin Kaplaması: Stonart, yüksek performanslı epoksi reçineler ve doğal taş cipsleri kullanılarak oluşturulan bir zemin kaplama sistemidir. Bu kaplama yöntemi, birleştirici reçine ile bağlanan doğal taş cipslerinin kullanılmasını içerir. Stonart zemin kaplaması, dayanıklı bir yüzey sağlar ve aşınmalara, darbelere ve lekelere karşı dirençlidir. Ayrıca, geniş bir renk ve desen seçeneği sunar, böylece zemininize özgün bir görünüm kazandırabilirsiniz. Stonart zemin kaplaması, endüstriyel tesislerden perakende mağazalarına, restoranlardan ofislere kadar çeşitli ticari ve konut projelerinde kullanılmaktadır.

  2. Terrazzo Sert Zemin Kaplama: Terrazzo, bir bağlayıcı malzeme içerisine taş, cam veya diğer dökme malzemelerin yerleştirilmesiyle oluşturulan bir sert zemin kaplama sistemidir. Terrazzo, genellikle mermer, granit, kuvars ve cam cipsleri kullanılarak oluşturulur. Bağlayıcı malzeme, genellikle epoksi veya çimento bazlı olabilir. Terrazzo zemin kaplaması, çok yönlü bir estetik sunar ve birçok renk, desen ve tasarım seçeneği sunar. Bu kaplama yöntemi dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve genellikle yüksek trafikli ticari alanlarda kullanılır. Aynı zamanda düşük bakım gerektirir ve kolay temizlenir.

Her iki zemin kaplama sistemi de estetik bir görünüm ve dayanıklı bir yüzey sağlar. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak, Stonart veya terrazzo zemin kaplamasını seçebilir ve mekanınıza özgün bir tarz ve işlevsellik katabilirsiniz. Bu zemin kaplamaları, profesyonel bir usta tarafından doğru şekilde uygulandığında, yıllar boyunca dayanıklı ve çekici bir zemin sunar.