• Destek: +90216 317 1819
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Taş Halı

Aquazemin

TAŞ HALI NEDİR ?

Taş halı, genellikle açık hava mekanları, bahçeler, teraslar ve yürüyüş yolları gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir zemin kaplama malzemesidir. Adını, taşların döşenme şekli nedeniyle almıştır. Taş halı, doğal taşlar veya suni taşlar (beton veya taş benzeri malzemeler) kullanılarak oluşturulabilir.

Taş halılar, taşların belirli bir desen veya düzen içinde döşenmesiyle oluşturulur. Bu tasarımlar genellikle görsel olarak çekici ve estetik açıdan hoş bir görünüm sunar. Ayrıca, taş halılar, dış mekan alanlarını kaplamak, dekoratif yüzeyler oluşturmak ve yürüyüş yolları veya oturma alanları gibi bölgeleri tanımlamak için kullanılır.

Taş halılar, dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür, bu nedenle dış mekanlarda sıklıkla tercih edilirler. Ayrıca bakımı kolaydır ve suyun iyi drenajını sağlayabilirler. Taş halılar, peyzaj tasarımında estetik ve işlevselliği bir araya getiren popüler bir seçenektir.

Image
Image
Mekanlarınız ister iç isterse dış mekan olsun Taş Halı ürünümüzün geniş renk seçeneği ile tüm tasarımlarınıza uyum sağlayacaktır.

Aquazemin

Öne Çıkan Özellikler

İÇ MEKAN

İç mekanlarda son yıllarda en çok tercih edilmeye başlayan bir zemin kaplama türüdür Taş Halı. Mekanlarda farklılık ve dekoratif açısından mükemmel sonuçlar çıkaran bu zemin kaplama türü uygulama olarak sorunsuz bir sistemdir.

DIŞ MEKAN

Güneş ışınlarına maruz kalan bir dış mekan uygulamalarında UV ışınlarına dayanıklı bir Taş Halı yapılması gerekmektedir. 1-3mm, 2-4mm, 3-4mm arasında kalibre edilmiş Avrupa standartlarına uygun Taş Halı uygulamaları yapılmaktadır.

GENİŞ RENK SEÇENEĞİ

Mekanlarınız ister iç isterse dış mekan olsun Taş Halı ürünümüzün geniş renk seçeneği ile tüm tasarımlarınıza uyum sağlayacaktır.

DOĞA DOSTU

Müşterilerimizin içinde bulundukları binadan, yaşadıkları çevreye kadar, daha iyi bir ortamda çalışıp, rahatlamalarına yardımcı oluyoruz.

aquazemin taş halı zemin kaplama sistemleri

GENEL ÖZELLİKLER

UV DAYANIMI

DARBE EMİCİ

MEKANİK DAYANIM

GENİŞ RENK SEÇENEĞİ

ÇEVRE DOSTU

ÇİZİLMEZ

AĞIRLIĞA DAYANIKLI

KİMYASAL DİRENCİ

SIZDIRMAZ

İÇ & DIŞ MEKAN

KAYMAZ MALZEME

İZ BIRAKMAZ

KOLAY TEMİZLENİR

ALEV YÜRÜTMEZ

Aquazemin

Projelendirme
Uygulama Aşamaları

Keşif ve Planlama

Proje Alanında Uzman Ekibimiz İle Ücretsiz Keşif Hizmeti Veriyoruz.

DEĞERLENDİRME

En doğru sonuçlar ve kusursuz proje teslimi için ekip ile değerlendirmeler yapıyoruz.

UYGULAMA

Değerlendirme sonrasında profesyonel ekibimiz projenizi en doğru ve kusursuz şekilde uygulayarak teslimata hazır hale getiriyor.

PROJE TESLİMİ

Uygulama aşamasından sonra son kontrolleri Kalite&Kontrol ekibimiz gerçekleştirerek proje teslimini yapıyor.

aquazemin taş halı zemin kaplama sistemleri

UYGULAMA ALANLARI

İÇ MEKAN

DIŞ MEKAN

YAŞAM ALANLARI

YÜRÜYÜŞ YOLLARI

YÜZME HAVUZLARI

BANYOLAR

MERDİVENLER

PARK ALANLARI

MAĞAZALAR

FABRİKALAR