KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKAMIZ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, Şirketimiz tarafından, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, iş amaçlarıyla bağlı olarak, aşağıda açıklandığı çerçevede kullanılmak, kaydedilmek, saklanmak, güncellenmek, aktarılmak ve/veya sınıflandırılmak suretiyle işlenecektir.  Bu kapsamda Şirketimiz tarafından başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen Kanun ve Yönetmelikler gereğince Şirketimiz, kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini önleme, hukuka aykırı olarak erişilmesini önleme ve muhafazasını sağlama amacıyla, uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Bu metnin hedef kitlesi, Şirketimiz çalışanları veya Şirketimize iş başvurusu yapmış olan çalışan adayları dışındaki, Şirketimiz tarafından kişisel verileri işlenen tüm gerçek kişilerdir.

Devamını okumak için tıklayınız.

0012 345 6789
office@insightfx.com
64184 Graham Place
Tekstürlü (Portakal Desen) Epoksi Zemin Uygulama Görseli

Ekseriyetle Otopark Zeminlerinde kullanılan bir sistem olup Zeminin ağır yük etkisinde kaldığı, yerine göre kaymazlık ve yüksek dayanım istenen yerlerde rahatlıkla kullanılan bir epoksi dir. Yüksek ağırlığa maruz kalan otopark zeminlerinde bu uygulama tam yerine uygun bir çalışmadır. Epoksi Multi – Layer kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Genel ağır trafiğe maruz kalan alanlarda tercih edilen bir zemin kaplama malzemesidir. Kolay temizlenir orta oranda mekanik mukavemeti ve kimyasal dayanımı vardır.

Genelde Otopark zeminlerinde tercih edilen bir epoksi sistemidir.

Epoksi tiksürlü kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve yarı pürüzlü – tam pürüzlü bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Otopark Zemin kaplaması yapıldıktan ortakalam 7 gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir.

TEKSTÜRLÜ (Portakal Desen) EPOKSİ ZEMİN KULLANIM ALANLARI

Otoparklarda Hastaneler Tüm endüstriyel alanlarda İlaç fabrikaları Kimyasal fabrikalar tüm depolarda farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.

TEKSTÜRLÜ (Portakal Desen) EPOKSİ ZEMİN UYGULAMASI ÖZELLİKLERİ

  • Sürtünme, darbeye ve aşınmaya orta oranda dayanıklı
  • Yarı pürüzlü ( grenli-portakal kabuğu desenli ) yüzey
  • Tam pürüzlü ( kum pürüzlü )
  • Toz tutmaz, su geçirmez
  • Temizlenmesi kolay hızlı ve kolay uygulanabilir
  • Bakım ve onarımı kolay ve ucuz
  • Zemine yüksek yapışma mukavemeti.
  • Kalınlığı 2 mm – 4 mm arasında değişmektedir.