KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKAMIZ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, Şirketimiz tarafından, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, iş amaçlarıyla bağlı olarak, aşağıda açıklandığı çerçevede kullanılmak, kaydedilmek, saklanmak, güncellenmek, aktarılmak ve/veya sınıflandırılmak suretiyle işlenecektir.  Bu kapsamda Şirketimiz tarafından başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen Kanun ve Yönetmelikler gereğince Şirketimiz, kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini önleme, hukuka aykırı olarak erişilmesini önleme ve muhafazasını sağlama amacıyla, uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Bu metnin hedef kitlesi, Şirketimiz çalışanları veya Şirketimize iş başvurusu yapmış olan çalışan adayları dışındaki, Şirketimiz tarafından kişisel verileri işlenen tüm gerçek kişilerdir.

Devamını okumak için tıklayınız.

0012 345 6789
office@insightfx.com
64184 Graham Place

Beton ve şap olan zeminlere uygun olarak uygulanan poliüretan zemin sistemleri araç trafiği olmayan ofis cafe gibi yaya trafiği olan zeminlerde uygulanır. Yüksek UV ışınlarına karşı mükemmel mukavemet göstermesi ile ön plana çıkan poliüretan zemin sistemleri ile çok daha uzun ömürmü bir kullanım sağlar. 2 kompenant olarak uygulanan poliüretan zemin solvent içermediği için insan sağlığına zararlı değildir. İstenilen renkte üretim yapılarak zeminlere uygulama yapılır

 

Poliüretan Zemin Kullanım Alanları

  • Dekoratiftir.
  • Bakım ve onarımı kolaydır.
  • Yüzeyi esenk yumuşak bir dokuya sahiptir.
  • Kolay uygulama yapılarak kullanıma açılır.
  • Zemine yüksek yapışma özelliği vardır
  • Kalınlığı 1.0 mm - 3 mm arasında değişmektedir.