KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKAMIZ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, Şirketimiz tarafından, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, iş amaçlarıyla bağlı olarak, aşağıda açıklandığı çerçevede kullanılmak, kaydedilmek, saklanmak, güncellenmek, aktarılmak ve/veya sınıflandırılmak suretiyle işlenecektir.  Bu kapsamda Şirketimiz tarafından başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen Kanun ve Yönetmelikler gereğince Şirketimiz, kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini önleme, hukuka aykırı olarak erişilmesini önleme ve muhafazasını sağlama amacıyla, uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Bu metnin hedef kitlesi, Şirketimiz çalışanları veya Şirketimize iş başvurusu yapmış olan çalışan adayları dışındaki, Şirketimiz tarafından kişisel verileri işlenen tüm gerçek kişilerdir.

Devamını okumak için tıklayınız.

0012 345 6789
office@insightfx.com
64184 Graham Place
Mortar Epoksi Zemin

Mekanik dış etkilere en dayaklı ve mukavemetli epoksi zemin çeşididir. Ağır sanayi tesisleri ve benzer tesislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Epoksi Mortar kaplama sistemleri temizlenmesi kolay bir zemin kaplamasıdır. Epoksi Mortar kaplama, yeni atılmış beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, beton zemin yüzeylerini düzgün ve dayanımlı bir yüzey haline getirir. Kaplanan yüzeyi yarı pürüzlü veya tam pürüzlü bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Tam mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.

MORTAR EPOKSİ ZEMİN KULLANIM ALANLARI

Epoksi Mortar Kaplama, Genel ağır sanayi ve yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda kullanılırtüm endüstriyel döşemelerde, kimyasal fabrikalar, elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, kimyasal fabrikalar, otomotiv sektörü, tüm depolar ve ağır yüke maruz kalan tüm zeminlerde farklı renk tercihleri ile kullanılabilmektedir.

MORTAR EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA ÖZELLİKLERİ

  • Yüksek kalınlık sınıfına girer.
  • Genel ağır sanayi ve yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda kullanılır.
  • Tam pürüzlü , Yarı pürüzlü veya düz yüzey
  • Toz tutmaz, su geçirmez
  • Sürtünme, darbeye ve aşınmaya yüksek oranda dayanıklı
  • Temizlenmesi kolay
  • Hızlı ve kolay uygulanabilir
  • Bakım ve onarımı kolay ve ucuz
  • Zemine yüksek yapışma niteliği
  • Kalınlığı 4 mm - 10 mm arasında değişmektedir.