KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKAMIZ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, Şirketimiz tarafından, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, iş amaçlarıyla bağlı olarak, aşağıda açıklandığı çerçevede kullanılmak, kaydedilmek, saklanmak, güncellenmek, aktarılmak ve/veya sınıflandırılmak suretiyle işlenecektir.  Bu kapsamda Şirketimiz tarafından başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen Kanun ve Yönetmelikler gereğince Şirketimiz, kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini önleme, hukuka aykırı olarak erişilmesini önleme ve muhafazasını sağlama amacıyla, uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Bu metnin hedef kitlesi, Şirketimiz çalışanları veya Şirketimize iş başvurusu yapmış olan çalışan adayları dışındaki, Şirketimiz tarafından kişisel verileri işlenen tüm gerçek kişilerdir.

Devamını okumak için tıklayınız.

0012 345 6789
office@insightfx.com
64184 Graham Place
Antistatik ESD Epoksi Zemin

Antistatik epoksi zemin kaplama uygulaması iletken epoksi grubudur. Antistatik epoksi zemin elektrik iletkenini bakır bara sistemi ile toprağa iletilmesidir. Uygulama yapılan alan 7 gün sonra üzerine basılmalıdır. Sikafloor®-235 ESD, 2 parçalı, kendiliğinden düzleşen, renkli epoksi reçine kaplamadır.

ANTİSTATİK ESD EPOKSİ ZEMİN KULLANIM ALANLARI

Beton veya çimento şapları için normalden ağır ağır aşınmaya kadar dekoratif ve koruyucu özlü yumuşak düzleştirici sistemdir.

Anti statik epoksi zemin sistemleri elektronik cihaz üretimi olan mekanlarda,radyoloji alanlarında statik elektiriğin yüksek olduğu yerlerde bilgisayar odalarında hidro elektirik santrallerinde tercih edilmektedir.

Özellikle, düşük bir elektrostatik yük (Gövde voltajı) ve dağılabilir yüzey gereksinimleri olan alanlar için uygundur.

Tipik uygulamalar, temiz oda, farmasötik, otomotiv endüstrisi vb. Gibi proses, montaj, kurulum, paketleme, test veya nakliye endüstrilerini içerir.

 

ANTİSTATİK ESD EPOKSİ ZEMİN ÖZELLİKLERİ

  • Vücut gerilimi oluşumu <30 V
  • İyi mekanik ve kimyasal direnç.
  • Kolay uygulama.
  • Temizlemesi kolay
  • Genel ESD gerekliliklerine uygundur.
  • Sıvı geçirmez