KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKAMIZ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, Şirketimiz tarafından, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, iş amaçlarıyla bağlı olarak, aşağıda açıklandığı çerçevede kullanılmak, kaydedilmek, saklanmak, güncellenmek, aktarılmak ve/veya sınıflandırılmak suretiyle işlenecektir.  Bu kapsamda Şirketimiz tarafından başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen Kanun ve Yönetmelikler gereğince Şirketimiz, kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini önleme, hukuka aykırı olarak erişilmesini önleme ve muhafazasını sağlama amacıyla, uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Bu metnin hedef kitlesi, Şirketimiz çalışanları veya Şirketimize iş başvurusu yapmış olan çalışan adayları dışındaki, Şirketimiz tarafından kişisel verileri işlenen tüm gerçek kişilerdir.

Devamını okumak için tıklayınız.

0012 345 6789
office@insightfx.com
64184 Graham Place

Mekânlarımızın en önemli unsurlarından biri olan zemin kaplamaları gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara göre çeşitlilik göstermektedir. Temel zemin malzemeleri olarak bildiğimiz Ahşap, Halı, Taş gibi malzemeler kendi içinde avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Bazı dezavantajların getirdiği kısıtlamalar zemin malzemelerinin tercihini zorlaştırmaktadır. Ayrıca zemin malzemelerinin sahip olduğu özellik, model, tip veya şekillere bağlı olarak kullanıcıları kısıtlamaktadır ve en önemlisi kullanım yerine göre neme karşı direnç gösterme, kolay temizlenme ve uzun süre dayanıklılık gibi özellikleri bir arada barındırması mümkün olmamaktadır. 3 Boyutlu zemin uygulaması banyo zeminlerinde ise kullanımı en uygun ve şık olan zeminlerden biridir.

Tüm bu beklentileri ve özellikleri sağlayan AQUAZEMİN 3D Zemin hayatımıza farlılık katmak için geliştirilmiştir. AQUAZEMİN görsellerin dekoratif bir şekilde zemine uygulanabilmesi olarak tanımlanır. Üç boyutlu zemin uygulaması kullanıcıların beğendiği, seçtiği veya tasarladığı görsellerin, zeminine montajlaşması ve özel koruyucu bir reçine tabaka ile kaplanması şeklinde yapılmaktadır. Günümüzde yeni jenerasyon zemin uygulamalarında 3 boyutlu zemin çalışmalarında firmamız AQUAZEMİN olarak 3D Zemin ve çalışmalarında öncü olmaktan gurur duyuyor.

AQUAZEMİN klasik zeminlere oranla çok daha estetik, dekoratif, kolay uygulanan, dayanıklı, ıslak zeminlere uygulanabilen, kolay silinebilme ve derz arası içermeyen gibi birçok özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Kullanıcılarına sınırsız seçme özgürlüğü tanımanın yanı sıra gündelik yaşantımızı kolaylaştırmaktadır. 3 Boyut Dekor çalışmalarında dekoratiflik ve estetik aynı çatı altında olmalıdır ki 3D Zemin hissi alınmalıdır.

Klasik Zeminlerde
Mekanlarımızın en önemli unsurlarından biri olan zemin kaplamaları gelişen teknoloji ve ihtiyaçlara göre çeşitlilik göstermektedir. Temel zemin malzemeleri olarak bildiğimiz Ahşap, Halı, Taş gibi malzemeler kendi içinde avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Bazı dezavantajların getirdiği kısıtlamalar zemin malzemelerinin tercihini zorlaştırmaktadır. Ayrıca zemin malzemelerinin sahip olduğu özellik, model, tip veya şekillere bağlı olarak kullanıcıları kısıtlamaktadır. ve en önemlisi kullanım yerine göre neme karşı direnç gösterme, kolay temizlenme ve uzun süre dayanıklılık gibi özellikleri bir arada barındırması mümkün olmamaktadır.


Aquazemin Uygulama Örneği - 1

Hayata Farklılık Katmak İçin
Tüm bu beklentileri ve özellikleri sağlayan AQUAZEMİN hayatımıza farlılık katmak için geliştirilmiştir. AQUAZEMİN görsellerin dekoratif bir şekilde zemine uygulanabilmesi olarak tanımlanır. Kullanıcıların beğendiği, seçtiği veya tasarladığı görsellerin, zeminine montajlanması ve özel koruyucu bir tabaka ile kaplanması şeklinde yapılmaktadır.

Aquazemin Uygulama Örneği - 2

Daha Estetik Daha Dekoratif
AQUAZEMİN klasik zeminlere oranla çok daha estetik, dekoratif, kolay uygulanan, dayanıklı, ıslak zeminlere uygulanabilen, kolay silinebilme ve derz arası içermeyen gibi birçok özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Kullanıcılarına sınırsız seçme özgürlüğü tanımanın yanı sıra gündelik yaşantımızı kolaylaştırmaktadır.

Aquazemin Uygulama Örneği - 3

Aquazemini Kimler Yaptırmalıdır ?

 1. SINIRSIZ GÖRÜNTÜ ŞANSI” Mekanını kendi kurgulamak isteyen veya farklılaştırma isteyen kullanıcılara sınırsız bir seçim şansı sunan Aquazemin'i her mekana rahatlıkla uygulanabilmektedir. Kullanılan malzeme şeffaf epoksi olması nedeni ile antibakteriyel özelliği ile şeffaflık ön plan çıkmaktadır.Önemli olan unsur mekanın ambiyansına uygun görselin seçilmesi veya tasarlanmasıdır. Bundan dolayı arzu eden herkesin yaptırması uygundur.
 2. SIKICI MEKANLARA SON” Aquazemin ile mekalarına tasarım ve görsel anlamda farklılık katmak isteyenler
 3. DERZ ARALARINA SON” Banyo, WC gibi ıslak zemin derz aralarında oluşan aşınma, bakteri ve mantar gibi etkenler zamanla kötü bir görüntü ve koku oluşumuna sebep olmaktadır. Bu durum kullanıcıları mutsuz etmektedir. Epoksi astar ile zemini kalıcı olarak düzelterek pürüzsüz yüzey sağlanmaktadır.Kalıcı ve sağlıklı bir çözüm sağlamakta zorlaşmaktadır. Aquazemin sayesinde bu kötü durumlar ortadan kaldırılmaktadır. Derz aralarının olmadığı, belli ürün veya renklere bağlı kalmadan, geniş görsel zenginlik ile kalıcı çözümler üretilmektedir.
 4. DİKKAT ÇEKME” müşterilerimiz hayalindeki etkiyi almak için farklı yöntemler denemektedir. Aquazemin ile şeffaflığı ön plana alarak hallerini gerçeğe dönüştürmek çok kolay olmaktadır.
 5. FARK OLUŞTURMAK” Mağaza ve satış reyonlarında müşterilerin ilgisini çekmek isteyenler.
 6. Bulunduğu mekana zenginlik katmak isteyenler
 7. En farklı yapılar bizde olsun diyenler
 8. Sürprizler yapmaktan mutluluk duyanlar

Aquazemin Neler Sağlar;

 • Zemine dekoratif görünüm kazandırır.
 • Anti bakteriyel özelliğine sahiptir.
 • Kolay temizlenir ve silinir.
 • Estetik,şeffaf ve doğaldır.
 • Yekparedir hiçbir derz aralığı bulunmamaktadır.
 • Agresif kimyasal maddelere karşı mükemmel bir direnç gösterir.
 • Seyreltik asitlere,seyreltik ve konsantre alkalilere, temizlik deterjan ve dezenfektanlarına karşı dayanıklıdır.
 • Silinmesi ve temizlenmesi çok kolaydır.
 • Solvent içermediği için kesinlikle sağlığa zararlı değildir. Çok parlak ve şeffaftır.
 • Isı ve ses izolasyonu sağlar.
 • Darbelere karşı mukavemeti yüksektir.
 • Yüzeyi şeffaftır ve kullanışı çok kolaydır.

Aquazemin Uygulama Alanları

Aquazemin Uygulama Alanları

 • Mutfak, Banyo ve Wc gibi ıslak zeminlerde
 • Salon ve koridorlarda,
 • Mağaza ve showroomlarda,
 • Müzelerde,
 • Ofislerde,
 • Okullarda,
 • Kreş/Anaokullarında,
 • Spor salonlarında,
 • Hastaneler,
 • Otellerde,
 • Restaurant ve Cafelerde,
 • Alışveriş merkezlerinde
 • Asansör kabinlerinde,

kısacası tüm yaşam mekanlarında rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Aquazemin Nasıl Uygulanır?

Aquazemin Uygulaması Üç Kısımda Yürütülür.

 1. Uygulanacak Zeminin Kontrolü ve Keşfi: Aquazemin uygulanacak olan mekanın öncelikle keşfi ve analizi yapılır. Zeminin durumuna göre uygulama metodu ve şekli belirlenir.
 2. Görsel Seçme ve Tasarım; Aquazemin görsel bankasından seçilen veya müşterimizin uygulanmasını istediği görsel seçilir ve uygulanabilirliği kontrol edilir. Müşteriden onay alınır.
 3. Zemine Uygulama İşlemi; Uzman personellerimiz uygulanacak görseli projeye uygun bir şekilde zemine yapıştırılır. Uygulanan görselin üzerine özel koruyucu katman uygulanır. Bu katmanın kuruması ve sertleşmesi için uygulama alanı kullanıma belli bir süre kapatılır.

Uygulama esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar;

 • Aquazemin uygulanacak mekanın temiz olması gerekmektedir. Kesinlikle toz pislik olmaması gerekir.
 • Zemine su sızıntısı vb akıntıların olmaması varsa önceden bu akıntıların giderilmesi önemlidir.
 • Uygulama yapılacak mekanın boş olması gerekmektedir. Alanın kontrol edilebilir olması gerekmektedir. Tamamlanmamış inşaat alanlarında uygulanması verimliliği düşürmektedir.
 • Zemin kaplama işlemi sırasında alana girilmemesi gerekmektedir.
 • Zemine koruyucu özel katman uygulandıktan sonra (ortam sıcaklığına bağlı olarak) kesinlikle en az 24 saat kullanılmamalıdır. Bu süre içerisinde zemine basılmamalı, dokunulmamalıdır. Zemin tam sertleşmeden basılması sonucunda izler kalıcı olmaktadır.

Aquazemin Nasıl Uygulanır